Menu

U10 (Drenge): Staben

Assistenttræner
ingen pic
Tayor Mbape Junior
Træner
ingen pic
Christian Kok Skov
Træner
ingen pic
Ghaffar Hassan
Træner
profil
Senat Baftiari
Træner
ingen pic
Mohammad Baqir Mohammad-Ali
Træner
profil
Tobias Halbro
Assistenttræner
ingen pic
Mariama Bah
Træner
profil
Naveed Ahmed
Træner
ingen pic
Saleh Uddin Ahmed
Assistenttræner
ingen pic
Lina el Haddad
Assistenttræner
ingen pic
Rania Lajaab

KampprogramU10 Drenge 2 (15) 5:5 Efterår • Gul

August 2024

Vanløse 3
25. aug
Kl. 10.00
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
25. aug
Kl. 10.25
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FA 2000 2

Union 1
25. aug
Kl. 11.15
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Brønshøj BK 1
September 2024

K.B. 5
1. sep
Kl. 10.00
Ude
Jens Jessens Vej

Brønshøj BK 1

B.93 5
1. sep
Kl. 10.50
Ude
Jens Jessens Vej

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
1. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Jens Jessens Vej

FB 4

Skovshoved IF 2
15. sep
Kl. 12.55
Ude
Grøndal Multicenter

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
15. sep
Kl. 13.20
Hjemme
Grøndal Multicenter

B.93 5

Brønshøj BK 1
15. sep
Kl. 14.10
Hjemme
Grøndal Multicenter

FB 4

B 1903 2
22. sep
Kl. 10.25
Ude
Grøndal Multicenter

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
22. sep
Kl. 10.50
Hjemme
Grøndal Multicenter

Østerbro IF 2

Brønshøj BK 1
22. sep
Kl. 11.40
Hjemme
Grøndal Multicenter

GVI 2
Oktober 2024

Brønshøj BK 1
6. okt
Kl. 10.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Skjold 1

Vanløse 3
6. okt
Kl. 10.50
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
6. okt
Kl. 11.15
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Skovshoved IF 2

KampprogramU10 Drenge 3 (15) 5:5 Efterår • Orange

August 2024

Stefan 1
25. aug
Kl. 12.30
Ude
HIK

Brønshøj BK 2

B 1903 3
25. aug
Kl. 13.20
Ude
HIK

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
25. aug
Kl. 13.45
Hjemme
HIK

HIK 3
September 2024

Skjold 2
1. sep
Kl. 10.00
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Brønshøj BK 2

Skovshoved IF 4
1. sep
Kl. 10.50
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
1. sep
Kl. 11.15
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Union 2

B.93 7
15. sep
Kl. 10.25
Ude
Emdrupparken

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
15. sep
Kl. 10.50
Hjemme
Emdrupparken

GVI 3

KFUM 1
15. sep
Kl. 11.40
Ude
Emdrupparken

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
22. sep
Kl. 10.00
Hjemme
Grøndal Multicenter

Nørrebro United 4

Brønshøj BK 2
22. sep
Kl. 10.25
Hjemme
Grøndal Multicenter

Jægersborg BK

GVI 3
22. sep
Kl. 11.15
Ude
Grøndal Multicenter

Brønshøj BK 2
Oktober 2024

B 1903 3
6. okt
Kl. 10.25
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
6. okt
Kl. 10.50
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

HIK 3

Skovshoved IF 4
6. okt
Kl. 11.40
Ude
Tingbjerg Idrætspark

Brønshøj BK 2
Luk