Menu

U14 (Piger): Staben

Cheftræner
profil
Kim Møller Jørgensen
Årgangsansvarlig
profil
Jesper Mathiesen
Cheftræner
profil
Ali Mohammed Al-Ansare
Træner
profil
Mickey Bjarne Bech
Træner
ingen pic
Niels Gorm Maly Rytter
Træner
profil
Christian Elbrønd Krabbenhøft
Assistenttræner
ingen pic
Aya Ibrahim Mahfouz
Assistenttræner
ingen pic
Tasneem Hassan Omar Sakran
Træner
profil
Martin Lohse
Træner
profil
Michael Nyholm
Træner
profil
Niels Jepsen
Assistenttræner
profil
Mikkel Juhl Christensen

KampprogramU14 Piger 1 (10) Forår 2024 • P1

April 2024

Brønshøj / Fix 2
0 - 9
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B 1903

Skjold
1 - 3
Ude
Fælledparken

Brønshøj / Fix 2

Brønshøj / Fix 2
0 - 6
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

HIK

Hvidovre IF
UHT
Ude
Hvidovre IF's baner

Brønshøj / Fix 2
Maj 2024

Brønshøj / Fix 2
0 - 2
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FA 2000 2

B 1903
UHT
Ude
B1903

Brønshøj / Fix 2

Brønshøj / Fix 2
2 - 6
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Skjold

HIK
24. maj
Kl. 18.30
Ude
HIK

Brønshøj / Fix 2
Juni 2024

Brønshøj / Fix 2
2. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Hvidovre IF

FA 2000 2
16. jun
Kl. 10.00
Ude
Jens Jessens Vej

Brønshøj / Fix 2

KampprogramUngdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 • Pulje 1

August 2023

Hvidovre IF (1)
HHT
Ude
Hvidovre IF's baner

Brønshøj/Fix (Liga 1)

Ølstykke FC (M)
0 - 10
Ude
Ølstykke Stadion

Brønshøj/Fix (Liga 1)
September 2023

HB Køge (Liga 1)
0 - 4
livescore
Ude
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark

Brønshøj/Fix (Liga 1)
April 2024

Roskilde Pigefodbold (Liga 2)
0 - 5
livescore
Ude
Himmelev Idrætspark

Brønshøj/Fix (Liga 1)
Maj 2024

Farum BK (Liga 1)
26. maj
Kl. 12.00
Ude
Ballerup Idrætspark

Brønshøj/Fix (Liga 1)

KampprogramU14 Piger Liga 1 (10) forår • Pulje 1

Marts 2024

Brønshøj / Fix
0 - 2
livescore
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

BSF

B 1908
1 - 4
livescore
Ude
Sundby Idrætspark

Brønshøj / Fix

Brønshøj / Fix
1 - 2
livescore
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B.93
April 2024

Allerød Fodbold Klub
2 - 4
livescore
Ude
Allerød Idrætspark

Brønshøj / Fix

Brøndbyernes IF
1 - 1
livescore
Ude
Brøndby Stadion

Brønshøj / Fix
Maj 2024

Brønshøj / Fix
1 - 5
livescore
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Farum BK

BSF
1 - 2
livescore
Ude
Ballerup Idrætspark

Brønshøj / Fix

B.93
29. maj
Kl. 18.30
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Brønshøj / Fix
Juni 2024

Brønshøj / Fix
1. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Allerød Fodbold Klub

HB Køge
4. jun
Kl. 18.15
Ude
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark

Brønshøj / Fix

Brønshøj / Fix
9. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

HB Køge

Brønshøj / Fix
12. jun
Kl. 18.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Brøndbyernes IF

Brønshøj / Fix
19. jun
Kl. 18.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B 1908

Farum BK
23. jun
Kl. 12.00
Ude
Farum Park

Brønshøj / Fix

StillingU14 Piger 1 (10) Forår 2024 • P1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FA 2000 2 6 5 1 0 16
2 B 1903 6 4 1 1 13
3 HIK 5 4 0 1 12
4 Skjold 7 2 2 3 8
5 Hvidovre IF 7 1 0 6 3
6 Brønshøj / Fix 2 7 1 0 6 3

StillingUngdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brønshøj/Fix (Liga 1) 4 4 0 0 12
2 Farum BK (Liga 1) 3 3 0 0 9
3 Roskilde Pigefodbold (Liga 2) 4 3 0 1 9
4 Brøndbyernes IF (Liga1) 4 3 0 1 9
5 B.93 (Liga 1) 3 2 0 1 6
6 HB Køge (Liga 1) 3 2 0 1 6
7 Allerød Fodbold Klub (Liga 1) 3 2 0 1 6
8 Virum-Sorgenfri BK (Liga 2) 3 2 0 1 6
9 Bagsværd BK (Liga 2) 2 1 0 1 3
10 B 1908 (Liga 2) 2 1 0 1 3
11 HIK (Liga 2) 2 1 0 1 3
12 Vordingborg IF (M) 2 1 0 1 3
13 BSF (Liga 1) 2 1 0 1 3
14 Herlufsholm GF (M) 2 1 0 1 3
15 Ølstykke FC (M) 2 1 0 1 3
16 Sundby Bk. (1) 2 1 0 1 3
17 Vinder Farum-Brøndby 0 0 0 0 0
18 Vinder Nørrebro / HIK 0 0 0 0 0
19 Vinder Roskilde/Brønshøj-Fix 0 0 0 0 0
20 Nykøbing FC (M) 1 0 0 1 0
21 Nørrebro United (1) 1 0 0 1 0
22 B. 73, Slagelse (Liga 2) 1 0 0 1 0
23 Amager Pigefodbold (M) 1 0 0 1 0
24 FC Rudersdal (M) 1 0 0 1 0
25 GVI (M) 1 0 0 1 0
26 Hørsholm-Usserød IK (M) 1 0 0 1 0
27 LSF(M) 1 0 0 1 0
28 FA 2000 (M) 1 0 0 1 0
29 IF Skjold Birkerød (M) 1 0 0 1 0
30 Fremad Valby (1) 1 0 0 1 0
31 Helsinge Fodbold (M) 1 0 0 1 0
32 Vestia (1) 1 0 0 1 0
33 B 1903 (1) 1 0 0 1 0
34 Hvidovre IF (1) 1 0 0 1 0

StillingU14 Piger Liga 1 (10) forår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brøndbyernes IF 10 7 1 2 22
2 Farum BK 7 7 0 0 21
3 BSF 8 3 3 2 12
4 B.93 8 3 2 3 11
5 Brønshøj / Fix 7 3 1 3 10
6 HB Køge 7 2 3 2 9
7 Allerød Fodbold Klub 8 0 1 7 1
8 B 1908 7 0 1 6 1
Luk