Menu

U14 (Piger): Staben

Cheftræner
profil
Kim Møller Jørgensen
Årgangsansvarlig
profil
Jesper Mathiesen
Cheftræner
profil
Ali Mohammed Al-Ansare
Træner
profil
Mickey Bjarne Bech
Træner
ingen pic
Niels Gorm Maly Rytter
Træner
profil
Christian Elbrønd Krabbenhøft
Assistenttræner
ingen pic
Aya Ibrahim Mahfouz
Assistenttræner
ingen pic
Tasneem Hassan Omar Sakran
Træner
profil
Martin Lohse
Træner
profil
Michael Nyholm
Træner
profil
Niels Jepsen
Assistenttræner
profil
Mikkel Juhl Christensen

KampprogramU14 Piger 1 (10) Forår 2024 • P1

April 2024

Brønshøj / Fix 2
0 - 9
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B 1903

Skjold
1 - 3
Ude
Fælledparken

Brønshøj / Fix 2

Brønshøj / Fix 2
0 - 6
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

HIK

Hvidovre IF
28. apr
Kl. 12.00
Ude
Hvidovre IF's baner

Brønshøj / Fix 2
Maj 2024

Brønshøj / Fix 2
5. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FA 2000 2

B 1903
12. maj
Kl. 12.00
Ude
B1903

Brønshøj / Fix 2

Brønshøj / Fix 2
19. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Skjold

HIK
24. maj
Kl. 18.30
Ude
HIK

Brønshøj / Fix 2
Juni 2024

Brønshøj / Fix 2
2. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Hvidovre IF

FA 2000 2
16. jun
Kl. 10.00
Ude
Jens Jessens Vej

Brønshøj / Fix 2

KampprogramUngdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 • Pulje 1

August 2023

Hvidovre IF (1)
HHT
Ude
Hvidovre IF's baner

Brønshøj/Fix (Liga 1)

Ølstykke FC (M)
0 - 10
Ude
Ølstykke Stadion

Brønshøj/Fix (Liga 1)
September 2023

HB Køge (Liga 1)
0 - 4
livescore
Ude
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark

Brønshøj/Fix (Liga 1)
April 2024

Roskilde Pigefodbold (Liga 2)
23. apr
Kl. 19.15
Ude
Himmelev Idrætspark

Brønshøj/Fix (Liga 1)

KampprogramVinterBOLD U-14 piger Liga • Pulje 1

November 2023

Brønshøj/Fix
6 - 0
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Herlufsholm GF
Januar 2024

Allerød Fodbold Klub
2 - 4
Ude
Allerød Idrætspark

Brønshøj/Fix

Virum-Sorgenfri BK
1 - 3
Ude
Virumgård kunstgræsbane

Brønshøj/Fix
Februar 2024

Brønshøj/Fix
6 - 0
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Roskilde Pigefodbold
Marts 2024

Brønshøj/Fix
6 - 0
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B 1908

FA 2000
2 - 4
Ude
Jens Jessens Vej

Brønshøj/Fix

KampprogramU14 Piger Liga 1 (10) forår • Pulje 1

Marts 2024

Brønshøj / Fix
0 - 2
livescore
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

BSF

B 1908
1 - 4
livescore
Ude
Sundby Idrætspark

Brønshøj / Fix

Brønshøj / Fix
1 - 2
livescore
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B.93
April 2024

Allerød Fodbold Klub
2 - 4
livescore
Ude
Allerød Idrætspark

Brønshøj / Fix

Brøndbyernes IF
1 - 1
livescore
Ude
Brøndby Stadion

Brønshøj / Fix
Maj 2024

Brønshøj / Fix
1. maj
Kl. 18.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Farum BK

BSF
5. maj
Kl. 12.00
Ude
Ballerup Idrætspark

Brønshøj / Fix

Brønshøj / Fix
11. maj
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B 1908

HB Køge
15. maj
Kl. 18.15
Ude
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark

Brønshøj / Fix

B.93
26. maj
Kl. 12.00
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Brønshøj / Fix
Juni 2024

Brønshøj / Fix
1. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Allerød Fodbold Klub

Brønshøj / Fix
9. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

HB Køge

Brønshøj / Fix
12. jun
Kl. 18.30
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Brøndbyernes IF

Farum BK
23. jun
Kl. 12.00
Ude
Farum Park

Brønshøj / Fix

KampprogramVinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 4

November 2023

Brønshøj/Fix
1 - 6
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B 1908
December 2023

Nørrebro United
3 - 1
Ude
Mimersparken

Brønshøj/Fix
Januar 2024

Skjold
2 - 1
Ude
Ryparken Idrætsanlæg

Brønshøj/Fix

Brønshøj/Fix
0 - 4
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Sundby Bk.
Februar 2024

Brønshøj/Fix
0 - 2
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Amager Pigefodbold
Marts 2024

FA 2000 (1)
11 - 0
Ude
Jens Jessens Vej

Brønshøj/Fix

Brønshøj/Fix
HHT
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

HIK

Hellas
UHT
Ude
Valby Idrætspark

Brønshøj/Fix

Brønshøj/Fix
4 - 6
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Vestia

StillingU14 Piger 1 (10) Forår 2024 • P1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FA 2000 2 3 3 0 0 9
2 HIK 3 2 0 1 6
3 B 1903 2 2 0 0 6
4 Brønshøj / Fix 2 3 1 0 2 3
5 Skjold 2 0 0 2 0
6 Hvidovre IF 3 0 0 3 0

StillingUngdomspokalen U14 Piger (10) 23/24 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brønshøj/Fix (Liga 1) 3 3 0 0 9
2 Roskilde Pigefodbold (Liga 2) 3 3 0 0 9
3 Brøndbyernes IF (Liga1) 3 3 0 0 9
4 Farum BK (Liga 1) 2 2 0 0 6
5 B.93 (Liga 1) 3 2 0 1 6
6 HB Køge (Liga 1) 3 2 0 1 6
7 Allerød Fodbold Klub (Liga 1) 3 2 0 1 6
8 Virum-Sorgenfri BK (Liga 2) 3 2 0 1 6
9 Bagsværd BK (Liga 2) 2 1 0 1 3
10 B 1908 (Liga 2) 2 1 0 1 3
11 HIK (Liga 2) 2 1 0 1 3
12 Vordingborg IF (M) 2 1 0 1 3
13 BSF (Liga 1) 2 1 0 1 3
14 Herlufsholm GF (M) 2 1 0 1 3
15 Ølstykke FC (M) 2 1 0 1 3
16 Sundby Bk. (1) 2 1 0 1 3
17 Vinder Farum-Brøndby 0 0 0 0 0
18 Vinder Nørrebro / HIK 0 0 0 0 0
19 Vinder Roskilde/Brønshøj-Fix 0 0 0 0 0
20 Nykøbing FC (M) 1 0 0 1 0
21 Nørrebro United (1) 1 0 0 1 0
22 B. 73, Slagelse (Liga 2) 1 0 0 1 0
23 Amager Pigefodbold (M) 1 0 0 1 0
24 FC Rudersdal (M) 1 0 0 1 0
25 GVI (M) 1 0 0 1 0
26 Hørsholm-Usserød IK (M) 1 0 0 1 0
27 LSF(M) 1 0 0 1 0
28 FA 2000 (M) 1 0 0 1 0
29 IF Skjold Birkerød (M) 1 0 0 1 0
30 Fremad Valby (1) 1 0 0 1 0
31 Helsinge Fodbold (M) 1 0 0 1 0
32 Vestia (1) 1 0 0 1 0
33 B 1903 (1) 1 0 0 1 0
34 Hvidovre IF (1) 1 0 0 1 0

StillingVinterBOLD U-14 piger Liga • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brønshøj/Fix 7 6 0 0 18
2 Allerød Fodbold Klub 7 5 0 2 15
3 Roskilde Pigefodbold 7 4 1 2 13
4 Virum-Sorgenfri BK 7 4 0 3 12
5 Amager Pigefodbold 7 3 1 2 10
6 Herlufsholm GF 7 2 0 5 6
7 FA 2000 7 1 0 6 3
8 B 1908 7 1 0 6 3

StillingU14 Piger Liga 1 (10) forår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Brøndbyernes IF 6 4 1 1 13
2 Farum BK 4 4 0 0 12
3 B.93 6 3 1 2 10
4 BSF 5 2 2 1 8
5 Brønshøj / Fix 5 2 1 2 7
6 HB Køge 4 1 2 1 5
7 B 1908 6 0 1 5 1
8 Allerød Fodbold Klub 4 0 0 4 0

StillingVinterBOLD U-14 piger 1-2 • Pulje 4

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FA 2000 (1) 9 8 1 0 25
2 HIK 9 6 2 1 20
3 Sundby Bk. 9 5 2 2 17
4 Amager Pigefodbold 9 5 1 3 16
5 Vestia 9 5 0 4 15
6 B 1908 9 4 1 4 13
7 Nørrebro United 9 4 0 5 12
8 Skjold 9 2 1 6 7
9 Hellas 9 1 2 6 5
10 Brønshøj/Fix 9 0 0 9 0
Luk