Menu

U7 (Drenge): Staben

Træner
profil
Tobias Halbro
Assistenttræner
ingen pic
Zahra Jama
Træner
ingen pic
Hysen Saiti
Assistenttræner
ingen pic
Anne-Sofie Rytter
Assistenttræner
profil
Asta Matras Rasmussen
Træner
ingen pic
Rasmus Højland

KampprogramU7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår • Rød

Maj 2024

KB 7
5. maj
Kl. 10.15
Ude
Mimersparken

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
5. maj
Kl. 10.30
Hjemme
Mimersparken

Ørestad IF 1

Brønshøj BK 1
5. maj
Kl. 11.00
Hjemme
Mimersparken

Skjold 2

Brønshøj BK 1
26. maj
Kl. 11.30
Hjemme
B1903

Fix 1

Brønshøj BK 1
26. maj
Kl. 11.45
Hjemme
B1903

KB 2
Juni 2024

Brønshøj BK 1
1. jun
Kl. 11.30
Hjemme
Fælledparken

B 1903 1

Brønshøj BK 1
1. jun
Kl. 11.45
Hjemme
Fælledparken

Dragør BK 1

B.93 2
1. jun
Kl. 12.15
Ude
Fælledparken

Brønshøj BK 1

Vanløse 2
9. jun
Kl. 11.30
Ude
Dragør Bk

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
9. jun
Kl. 11.45
Hjemme
Dragør Bk

B 1903 1

KB 2
9. jun
Kl. 12.15
Ude
Dragør Bk

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
16. jun
Kl. 10.00
Hjemme
GVI. Nymosen

GVI 2

Brønshøj BK 1
16. jun
Kl. 10.15
Hjemme
GVI. Nymosen

Ørestad IF 1

Dragør BK 1
16. jun
Kl. 11.15
Ude
GVI. Nymosen

Brønshøj BK 1

KampprogramU7 Drenge øvet (17) 3:3 Forår • Hvid

Maj 2024

Hvidovre IF 1
5. maj
Kl. 10.00
Ude
Mimersparken

Brønshøj BK 2

FB 2
5. maj
Kl. 10.45
Ude
Mimersparken

Brønshøj BK 2

Hellas 1
26. maj
Kl. 11.30
Ude
B1903

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
26. maj
Kl. 11.45
Hjemme
B1903

B.93 3

B 1903 2
26. maj
Kl. 12.15
Ude
B1903

Brønshøj BK 2
Juni 2024

FA 2000 3
1. jun
Kl. 11.45
Ude
Fælledparken

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
1. jun
Kl. 12.00
Hjemme
Fælledparken

Hvidovre IF 1

B 1903 2
1. jun
Kl. 12.30
Ude
Fælledparken

Brønshøj BK 2

Dragør BK 2
9. jun
Kl. 11.30
Ude
Dragør Bk

Brønshøj BK 2

KB 8
9. jun
Kl. 12.00
Ude
Dragør Bk

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
9. jun
Kl. 12.15
Hjemme
Dragør Bk

Kastrup 1

KB 3
16. jun
Kl. 10.00
Ude
GVI. Nymosen

Brønshøj BK 2

FB 2
16. jun
Kl. 10.30
Ude
GVI. Nymosen

Brønshøj BK 2

KampprogramU7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår • Grøn

Maj 2024

Brønshøj BK 3
5. maj
Kl. 10.00
Hjemme
Nørrebroparken

Dragør BK 3

FB 3
5. maj
Kl. 10.30
Ude
Nørrebroparken

Brønshøj BK 3

Brønshøj BK 3
5. maj
Kl. 10.45
Hjemme
Nørrebroparken

CIK 2

B 1908 3
26. maj
Kl. 10.15
Ude
B1903

Brønshøj BK 3

Brønshøj BK 3
26. maj
Kl. 10.30
Hjemme
B1903

B 1903 3

Nørrebro United 2
26. maj
Kl. 11.00
Ude
B1903

Brønshøj BK 3
Juni 2024

Brønshøj BK 3
1. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Fælledparken

GVI 3

Brønshøj BK 3
1. jun
Kl. 10.15
Hjemme
Fælledparken

Frem 2

Skjold 4
1. jun
Kl. 10.45
Ude
Fælledparken

Brønshøj BK 3

Rødovre 4
9. jun
Kl. 10.00
Ude
Dragør Bk

Brønshøj BK 3

Brønshøj BK 3
9. jun
Kl. 10.15
Hjemme
Dragør Bk

Frem 2

AB Tårnby 2
9. jun
Kl. 11.00
Ude
Dragør Bk

Brønshøj BK 3

FB 3
16. jun
Kl. 11.45
Ude
GVI. Nymosen

Brønshøj BK 3

Brønshøj BK 3
16. jun
Kl. 12.00
Hjemme
GVI. Nymosen

Dragør BK 3

Brønshøj BK 3
16. jun
Kl. 12.30
Hjemme
GVI. Nymosen

B 1903 3

KampprogramU7 Drenge uøvet (17) 3:3 Forår • Sort

Maj 2024

Fremad Valby 2
5. maj
Kl. 11.30
Ude
Nørrebroparken

Brønshøj BK 4

Brønshøj BK 4
5. maj
Kl. 11.45
Hjemme
Nørrebroparken

Hekla 2

Nørrebro United 3
5. maj
Kl. 12.15
Ude
Nørrebroparken

Brønshøj BK 4

B 1903 4
26. maj
Kl. 10.00
Ude
B1903

Brønshøj BK 4

Brønshøj BK 4
26. maj
Kl. 10.15
Hjemme
B1903

B 1908 4

Fremad Amager 2
26. maj
Kl. 10.45
Ude
B1903

Brønshøj BK 4
Juni 2024

HIK 2
1. jun
Kl. 10.15
Ude
Fælledparken

Brønshøj BK 4

Brønshøj BK 4
1. jun
Kl. 10.30
Hjemme
Fælledparken

Fremad Valby 2

Fremad Amager 2
1. jun
Kl. 11.00
Ude
Fælledparken

Brønshøj BK 4

AB Tårnby 3
9. jun
Kl. 10.00
Ude
Dragør Bk

Brønshøj BK 4

Hvidovre IF 3
9. jun
Kl. 10.30
Ude
Dragør Bk

Brønshøj BK 4

Brønshøj BK 4
9. jun
Kl. 11.00
Hjemme
Dragør Bk

GVI 4

Frem 3
16. jun
Kl. 11.30
Ude
GVI. Nymosen

Brønshøj BK 4

Nørrebro United 3
16. jun
Kl. 12.00
Ude
GVI. Nymosen

Brønshøj BK 4

Brønshøj BK 4
16. jun
Kl. 12.15
Hjemme
GVI. Nymosen

Hekla 2
Luk