Menu

U9 (Drenge): Staben

Assistenttræner
ingen pic
Tayor Mbape Junior
Træner
ingen pic
Christian Kok Skov
Træner
ingen pic
Ghaffar Hassan
Træner
profil
Senat Baftiari
Træner
ingen pic
Mohammad Baqir Mohammad-Ali
Træner
profil
Tobias Halbro
Assistenttræner
ingen pic
Mariama Bah
Træner
profil
Naveed Ahmed
Træner
ingen pic
Saleh Uddin Ahmed

KampprogramU9 Drenge 2 (15) 5:5 Forår • Grøn

Maj 2024

Frem 1
4. maj
Kl. 10.25
Ude
Valby Idrætspark

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
4. maj
Kl. 10.50
Hjemme
Valby Idrætspark

Hvidovre IF 3

B.93 5
4. maj
Kl. 11.40
Ude
Valby Idrætspark

Brønshøj BK 1

Valby 1
26. maj
Kl. 14.25
Ude
Jens Jessens Vej

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
26. maj
Kl. 14.50
Hjemme
Jens Jessens Vej

Vanløse 3

Brønshøj BK 1
26. maj
Kl. 15.40
Hjemme
Jens Jessens Vej

Hellas 1
Juni 2024

HIK 3
2. jun
Kl. 13.25
Ude
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
2. jun
Kl. 13.50
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

KB 6

Brønshøj BK 1
2. jun
Kl. 14.40
Hjemme
Pilesvinget/Br.høj Kirkevej

FA 2000 3

Fremad Valby 3
9. jun
Kl. 10.00
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
9. jun
Kl. 10.25
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

Fix 2

Nørrebro United 2
9. jun
Kl. 11.15
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Brønshøj BK 1

Brønshøj BK 1
16. jun
Kl. 10.00
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

GVI 2

Brønshøj BK 1
16. jun
Kl. 10.25
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

FB 2

BK Rødovre
16. jun
Kl. 11.15
Ude
Kastrup IA ved Røllikevej

Brønshøj BK 1

KampprogramU9 Drenge 3 (15) 5:5 Forår • Rød

Maj 2024

Nørrebro United 3
4. maj
Kl. 10.20
Ude
Vanløse Idrætspark

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
4. maj
Kl. 10.45
Hjemme
Vanløse Idrætspark

GVI 3

KB 7
26. maj
Kl. 12.30
Ude
Nørrebroparken

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
26. maj
Kl. 12.55
Hjemme
Nørrebroparken

Frem 2

Nørrebro United 5
26. maj
Kl. 13.45
Ude
Nørrebroparken

Brønshøj BK 2
Juni 2024

Brønshøj BK 2
1. jun
Kl. 12.30
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

Vanløse 4

B.93 6
1. jun
Kl. 13.20
Ude
B 93 Svanemølleanlæg.

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
1. jun
Kl. 13.45
Hjemme
B 93 Svanemølleanlæg.

Jægersborg BK 1

Husum Bk 1
9. jun
Kl. 09.30
Ude
B1903

Brønshøj BK 2

Hvidovre IF 4
9. jun
Kl. 10.20
Ude
B1903

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
9. jun
Kl. 10.45
Hjemme
B1903

B 1903 3

Hellas 3
16. jun
Kl. 12.55
Ude
Kastrup IA ved Røllikevej

Brønshøj BK 2

Brønshøj BK 2
16. jun
Kl. 13.20
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

Nørrebro United 5

Brønshøj BK 2
16. jun
Kl. 14.10
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

FA 2000 4

KampprogramU9 Drenge 4 (15) 5:5 Forår • Orange

Maj 2024

KFUM 2
5. maj
Kl. 10.00
Ude
Emdrupparken

Brønshøj BK 3

HIK 4
5. maj
Kl. 10.50
Ude
Emdrupparken

Brønshøj BK 3

Brønshøj BK 3
5. maj
Kl. 11.15
Hjemme
Emdrupparken

GVI 5

B 1903 4
25. maj
Kl. 12.55
Ude
Fælledparken

Brønshøj BK 3

Brønshøj BK 3
25. maj
Kl. 14.10
Hjemme
Fælledparken

Skjold 4
Juni 2024

Skjold 5
2. jun
Kl. 12.30
Ude
B1903

Brønshøj BK 3

Brønshøj BK 3
2. jun
Kl. 12.55
Hjemme
B1903

Østerbro IF 4

Brønshøj BK 3
9. jun
Kl. 11.15
Hjemme
GVI. Nymosen

B 1903 4

KFUM 2
15. jun
Kl. 12.30
Ude
Kastrup IA ved Røllikevej

Brønshøj BK 3

Skjold 5
15. jun
Kl. 13.20
Ude
Kastrup IA ved Røllikevej

Brønshøj BK 3

Brønshøj BK 3
15. jun
Kl. 13.45
Hjemme
Kastrup IA ved Røllikevej

Nørrebro United 6
Luk