Menu

U16 (Piger): Staben

Årgangsansvarlig
profil
Christian Elbrønd Krabbenhøft
Årgangsansvarlig
profil
Jesper Mathiesen
Cheftræner
profil
Mohammed Tarek
Kampklar assistent
ingen pic
Niels Gorm Maly Rytter
Træner
profil
Kim Møller Jørgensen
Assistenttræner
profil
Niels Jepsen
Assistenttræner
profil
Martin Lohse
Træner
profil
Michael Nyholm
Assistenttræner
profil
Michael Esben Mikuta
Assistenttræner
profil
Mikkel Juhl Christensen
Kampklar assistent
profil
Camille Crone

KampprogramU16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 • P1

April 2024

Brønshøj / Fix 2
0 - 3
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

FB/Hellas 2

Union/Husum
HHT
Ude
Husumparken

Brønshøj / Fix 2

Brønshøj / Fix 2
0 - 3
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B.93 3
Maj 2024

Brønshøj / Fix 2
0 - 3
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Nørrebro United

Brønshøj / Fix 2
26. maj
Kl. 14.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

KFUM
Juni 2024

Amager Pigefodbold 3
1. jun
Kl. 12.00
Ude
Dragør Bk

Brønshøj / Fix 2

Brønshøj / Fix 2
6. jun
Kl. 18.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Jægersborg BK

Kastrup
16. jun
Kl. 12.00
Ude
Kastrup IA ved Røllikevej

Brønshøj / Fix 2

Brønshøj / Fix 2
21. jun
Kl. 18.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

GVI

KampprogramUngdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 • Pulje 1

August 2023

LSF (Øst 2)
0 - 5
livescore
Ude
Smørum Idrætscenter

Brønshøj/Fix (Øst 2)
September 2023

Brønshøj/Fix (Øst 2)
0 - 3
livescore
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Allerød Fodbold Klub (Øst 1)

KampprogramU16 Piger Øst 2 (08) forår • Pulje 1

April 2024

Brønshøj / Fix
0 - 0
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

Vordingborg IF

Virum-Sorgenfri BK
1 - 2
livescore
Ude
Virumgård kunstgræsbane

Brønshøj / Fix

Elite Bornholm
1 - 0
livescore
Ude
Bornholms Brand Stadion(Kunsten)

Brønshøj / Fix

Brønshøj / Fix
7 - 0
livescore
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

HIK
Maj 2024

FA 2000
0 - 3
livescore
Ude
Jens Jessens Vej

Brønshøj / Fix

Union / Husum
2 - 4
livescore
Ude
Husumparken

Brønshøj / Fix

BSF (2)
21. maj
Kl. 18.00
Ude
Ballerup Idrætspark

Brønshøj / Fix
Juni 2024

Brønshøj / Fix
1. jun
Kl. 14.00
Hjemme
Tingbjerg Idrætspark

B. 73, Slagelse

Tuse IF
8. jun
Kl. 12.00
Ude
Tusehallen

Brønshøj / Fix

StillingU16 Piger 1 (08/09) Forår 2024 • P1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 FB/Hellas 2 5 5 0 0 15
2 Nørrebro United 6 4 0 2 12
3 GVI 4 3 0 1 9
4 Kastrup 3 3 0 0 9
5 KFUM 4 2 0 2 6
6 B.93 3 6 2 0 4 6
7 Brønshøj / Fix 2 4 1 0 3 3
8 Jægersborg BK 3 1 0 2 3
9 Amager Pigefodbold 3 3 0 0 3 0
10 Union/Husum 4 0 0 4 0

StillingUngdomspokalen U16 Piger (08) 23/24 • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 Allerød Fodbold Klub (Øst 1) 0 0 0 0 0
2 Amager Pigefodbold (Øst 1) 0 0 0 0 0
3 B 1908 (M) 0 0 0 0 0
4 B. 73, Slagelse (Øst 2) 0 0 0 0 0
5 B.93 (DM) 0 0 0 0 0
6 Brøndbyernes IF (DM) 0 0 0 0 0
7 Brønshøj/Fix (Øst 2) 0 0 0 0 0
8 BSF (DM) 0 0 0 0 0
9 FA 2000 (Øst 2) 0 0 0 0 0
10 Farum BK (DM) 0 0 0 0 0
11 FC Rudersdal (2) 0 0 0 0 0
12 Frederiksværk Fodbold Klub (1) 0 0 0 0 0
13 Greve Fodbold (1) 0 0 0 0 0
14 GVI (1) 0 0 0 0 0
15 HB Køge (DM) 0 0 0 0 0
16 Herlufsholm GF (Øst 1) 0 0 0 0 0
17 Herstedøster IC (1) 0 0 0 0 0
18 HIK (Øst 1) 0 0 0 0 0
19 Hvidovre IF (M) 0 0 0 0 0
20 Hørsholm-Usserød IK (2) 0 0 0 0 0
21 Kastrup (1) 0 0 0 0 0
22 Kirke Helsinge IF (1) 0 0 0 0 0
23 LSF (Øst 2) 0 0 0 0 0
24 Måløv BK (2) 0 0 0 0 0
25 Nykøbing FC (Øst 2) 0 0 0 0 0
26 Nørrebro United (1) 0 0 0 0 0
27 Raklev GI (2) 0 0 0 0 0
28 Ringsted Pigefodbold (1) 0 0 0 0 0
29 Roskilde Pigefodbold (Øst 1) 0 0 0 0 0
30 Slangerup & Omegn IF (2) 0 0 0 0 0
31 Snekkersten IF (Øst 2) 0 0 0 0 0
32 Sorø Freja (2) 0 0 0 0 0
33 Sundby Bk (Øst 1) 0 0 0 0 0
34 Taastrup FC (2) 0 0 0 0 0
35 Union-Husum (Øst 2) 0 0 0 0 0
36 Vallensbæk IF (2) 0 0 0 0 0
37 Vinder Hvidovre-Brøndby 0 0 0 0 0
38 Virum-Sorgenfri BK (Øst 2) 0 0 0 0 0
39 Vordingborg IF (Øst 2) 0 0 0 0 0

StillingU16 Piger Øst 2 (08) forår • Pulje 1

Pos. Hold Kampe V U T Point
1 B. 73, Slagelse 6 6 0 0 18
2 BSF (2) 6 5 0 1 15
3 Brønshøj / Fix 6 4 1 1 13
4 Elite Bornholm 6 3 3 0 12
5 Vordingborg IF 6 2 3 1 9
6 Tuse IF 6 2 0 4 6
7 Virum-Sorgenfri BK 6 1 1 4 4
8 HIK 6 1 1 4 4
9 FA 2000 6 1 0 5 3
10 Union / Husum 6 0 1 5 1
Luk